دندانپزشکی زیبایی نباید به دندان ها و لثه آسیب برساندبه گزارش خبرنگار علمی ایرنا، دکتر رامین آغنده امروز -چهارشنبه- در ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران افزود: زیبایی دندان بخشی از سلامتی دهان و دندان است و هر اقدامی که در این خصوص صورت می گیرد باید علاوه بر حفظ سلامت، رضایت کامل فرد متقاضی را نیز به دنبال داشته باشد.
وی اظهار کرد: دندانپزشکی زیبایی نقش والایی در دنیا دارد؛ در کشورهای پیشرفته دنیا همچون آمریکا 60 درصد از هزینه های دندانپزشکی مربوط به بخش زیبایی است اما به اهمیت آن هنوز در ایران به درستی توجه نشده است.
دبیر علمی ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران گفت: با توجه به افزایش آگاهی عموم نسبت به زیبایی دندان و همچنین افزایش تقاضا در جامعه، اقدام به برگزاری همایشی با مضمون زیبایی دندان کردیم تا دندانپزشکانی که در این حوزه فعالیت می کنند، از آخرین اطلاعات علمی روز دنیا و دستاوردهای به دست آمده در این بخش آگاه شوند و فضایی ایجاد شود که تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با شعار دندانپزشکی زیبایی، اصول و اخلاقیات در روزهای 25 تا 27 مردادماه در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است.
علمی**9031**1834
خبرنگار: عادل پازیار** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید